Anglický jazyk 8

Milí žáci, milí zákonní zástupci,

protože se blíží konec školního roku, chtěla bych poděkovat za to, jak jsme všichni distanční výuku zvládli. Musím za všechny angličtinářky napsat, že nám chyběl osobní kontakt s vámi a z mailů od vás vím, že se také těšíte, až se budeme učit zase normálně. Snažily jsme se vás zadanými úkoly motivovat a někteří z vás pracovali v angličtince opravdu skvěle. Probrali jsme bez problémů zbývající lekce, v aplikaci WocaBee jsme aktivně procvičili slovní zásobu z celé učebnice. I když ještě máte čas do pondělního večera (20:00), už teď je tady 35 žáků, kterým bude spolu s vysvědčením předán Diplom.

Máme tedy splněno všechno, co nám Školní vzdělávací program pro 8. ročník ukládá a počínaje dneškem jsou zadávané úkoly již jen pro inspiraci a pro radost :)

Za předmětovou komisi anglického jazyka Mgr. Karla Polášková

Song for you here